KALİTE KONFOR HİZMET...

Günümüz şehircilik koşulları ve konut gereksinimleri, kentsel bölgelerde arsa maliyetlerini rekor seviyelere çekmiş ve dikey yapılaşma zorunluluğu giderek artmıştır. Bu durum, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok katlı yapıların kullanım güvenliğini ve teknolojik ihtiyaçlarını hem kapasite hemde kalite açısından arttırmıştır. Kentlerdeki dikey yapılaşmanın sonucu olarak ortaya çıkan çok katlı ticari yapı ve konutların ilk akla gelen gereksinimlerinden biri de asansördür.

Hicas Asansör, asansör kabini üretimi ile güvenli ve konforlu dikey ulaşımın ilk aşamasında ticari faaliyet göstermektedir. Sektörün tüm imalat aşamalarında uzun yıllar deneyim ve birikimi olan Hidayet ve Cahit Dündar kardeşler, bu teknik altyapıyı yatırıma dönüştürme kararını aldılar ve firma 2009 yılında bu sektörde ticari faaliyetine başladı.

Çok kısa bir sürede, günümüz teknolojisinin getirdiği yatırımlarla üretim makina parkurunu en üst seviyeye çıkaran firma kaliteyi prensip edinen deneyimli ekibi ile yurtiçi asansör sektörünün güvenilir ve aranan markası haline geldi.

Bornova İzmir'de açık - kapalı 3500 metrekarelik bir alan üzerine kurulu Hicas Asansör, hem faaliyet alanlarında isim yapmış seçkin tedarikçi firmaları, hem de üretimin her aşamasında  taviz vermeden uyguladığı kalite kontrol mekanizması ile ürün kalitesini en üst çizgiye taşımıştır. Bir asansör kabininde güvenlik en önde gelen kriterdir, unutulmaması gerekenlerden birisi de konfor olacaktır. Kabindeki ışıklandırmadan kaplama malzemesinin sağladığı atmosfere, detay çizgilerine kadar tüm etkenler bir ambiyans oluşturur ve kullanıcı için önemlidir.

En ince detayına kadar planlanmış bir üretim süreci, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir yönetim ve bunların sonucu ortaya çıkan mükemmel ürünler, başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de elit bir  ''memnun müşteri " portföyü oluşturulmasını sağlamıştır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden ve özellikle üretim yaptığımız bu hassas alanda risklerin farkında olan firmamız, geleceğe dair tüm planlarını güvenli , teknolojik, ekonomik ve konforlu sloganının üstüne kurmuştur.

Her geçen gün genişleyen makina parkurumuz ve kalite anlayışımızla;

HEDEFLERİMİZ : Çok kısa bir dönemde yurt dışı satış için kapasitemizi arttırmak ve sizlerin de aramızda olacağı geniş bir aile olarak markamızı dünyaya tanıtmaktır.

 

 

Hicas Asansör'den Haberler

KUSURSUZ DİZAYN

Hicas Asansör İhtiyacınıza karşılık ürettiği çözümler ile en iyi tasarımları iyi bir ön çalışma ile sizlere sunar.

KALİTELİ MALZEME

Hicas Asansör imalat sürecinde kullandığı kaliteli ürünleri ile YAŞAMI YÜKSELTİR... sloganını benimsemiştir. Hicas Asansör yaşam taşıdığı gibi aynı zamanda sizlere en iyilerini sunar.

HIZLI ÜRETİM

Hicas Asansör Harika tasarım ve kalitenin yanında sizlere planlanan süre içinde ürünlerinizi teslim eder.. Kolay montajı İle sizleri memnun eder.

​​